11 Nisan 2021 Pazar
Anasayfa > SİYASET > MHP İLKADIMDA YENİ YÖNETİM GENÇLERDEN OLUŞACAK

MHP İLKADIMDA YENİ YÖNETİM GENÇLERDEN OLUŞACAK

23.03.2012 16:46 12 14 16 18 yazdır
25 Mart 2012 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 'MHP İlkadım İlçe Kongresi' öncesinde parti il binasında basın toplantısı düzenleyen Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlkadım İlçe Başkanı ve başkan adayı Köksal Şimşek, hazırladıkları listede gençl
MHP İLKADIMDA  YENİ YÖNETİM GENÇLERDEN OLUŞACAK
GENÇLERE AĞIRLIK VERDİK"

"YOLSUZLUKLARIN KONUŞULDUĞU BİR HAFTAYI GERİDE BIRAKTIK"

"TERSANE VAAD EDİLDİĞİNDE DÜNYAYA GELEN ÇOCUKLAR OKUL ÇAĞINA GELDİ"

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlkadım İlçe Başkanı Köksal Şimşek, "Yönetim listemizde gençlere ağırlık verdik" dedi

25 Mart 2012 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 'MHP İlkadım İlçe Kongresi' öncesinde parti il binasında basın toplantısı düzenleyen Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlkadım İlçe Başkanı ve başkan adayı Köksal Şimşek, hazırladıkları listede gençlere ağırlık verdiklerini ve 30 yaş altında dahi gençlerin listesinde yer aldığını söyledi.

"YENİ YÖNETİM GENÇLERDEN OLUŞACAK"
Yeni yönetimin 45 kişiden oluşacağına dikkat çeken Şimşek, şuana kadar başka bir adayın olmadığını aday olmayı düşünenlerin de kongre günüde adaylığını açıklayabileceğini söyledi. Seçimlerden başarılı çıkması durumunda 17 yeni ilçe başkanı ile ortak hareket edeceklerini ve Samsun için çok güzel çalışmalar yapacaklarını ifade eden Şimşek, "Camiamıza yeni kazandırılmış çok genç arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımız ile yönetimi daha da güçlendirdik. Bu camiaya gönüllerini vermiş ağabeylerimize de yeni yönetimde yer verdik. Onların bilgi ve tecrübelerine ihtiyacımız var. Samsun için bir şeyler yapacak, projeler üretebilecek pırıl pırıl genç arkadaşlarımız yanımızda olacak. İlçe kongremizden başarılı bir şekilde çıkarsak 17 ilçe başkanımız ile bir araya geleceğiz. Tam bir ekip ruhu ile çalışarak milliyetçi hareket için, Samsun için, partimiz adına en güzel şeyleri yapmak için elimizi taşın altına koyacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

"ÇOCUKLAR OKUL ÇAĞINA GELDİ"
Yolsuzlukların konuşulduğu bir haftayı geride bıraktıklarına dikkat çeken Şimşek, şöyle devam etti; "Bu hafta içerisinde AK Partili belediyeler hakkında bazı yolsuzluk haberlerini basından takip ettik. İktidar partisinin Samsun'da ki vaatlerini hatırlatmak istiyorum.  
Tersane vaadinin verildiği tarihte dünyaya gelen çocuklar okul çağına geldi. Ancak, tersane konusunda herhangi bir gelişme yok. Diğer yandan bu hafta bazı belediyelerde yapılan yolsuzlukları duyduk. Samsun'u hak ettiği refah seviyesine ulaştırmak çağdaş bir kent kimliğine büründürmek için yepyeni pırıl pırıl yönetici arkadaşlarımızla yönetim kurulu oluşturduk. 25 Mart pazar günü saat 12.00'da Neco Sultan Salonu'nda kongremiz yapılacak. Tüm halkımızı şimdiden kongremize davet ediyorum."

"ART NİYET ARAMAK LAZIM"
MHP İlkadım İlçe Teşkilatının bulunduğu yer hakkında basında çıkan haberleri de değerlendiren Şimşek, "Biz parti binamızın içerisinde bulunduğu yeri kiralarken mülk sahibi ile konuşup anlaştık. Bu binada birçok işyeri var. Biz kendisine sorun olup olmayacağını sorduk ve sorun olmayacağını söyledi. Aradan 2 ay geçti ve bize tahliye davası açıldı. Biz burada mağdur edilmiş olduk. Kira ödemelerimizin hepsini de yaptık" diye konuştuk. Konuyu yakından takip eden partili Av. Hakan Gümüş ise, "Açılan tahliye davasında art niyet aramak lazım. Tahliye kararı çıktı. Bizde bu kararın yasaya aykırı olduğu iddiası ile Yargıtay’a başvurduk. Yargıtay kararı bozdu ve yeniden Samsun mahkemelerine gönderdi. Kongre sürecinden sonra karar ne olursa olsun biz zaten buradan çıkmayı düşünüyoruz" dedi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri