27 Şubat 2021 Cumartesi
Anasayfa > EKONOMİ > KAVAK ORGANİZE SANAYİ MÜTEŞEBBİS HEYETİ TOPLANTISI
KAVAK ORGANİZE SANAYİ MÜTEŞEBBİS HEYETİ TOPLANTISI

KAVAK ORGANİZE SANAYİ MÜTEŞEBBİS HEYETİ TOPLANTISI

28.05.2014 12:08 12 14 16 18 yazdır
Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi, Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı, Vali Hüseyin AKSOY'un başkanlığında,Samsun Merkez Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi, Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı, Vali Hüseyin AKSOY'un başkanlığında,Samsun Merkez Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

     Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi, Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantıları için Tekkeköy ilçesi Samsun Merkez Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'ne gelen Vali Hüseyin AKSOY, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki MURZİOĞLU, OSB Müdürleri ve müteşebbis heyeti üyeleri tarafından karşıladı.

     Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY'un başkanlığında yapılan Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi, Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantılarında, Mayıs 2014 Dönemi Denetim Kurulu Raporlarının sunumu ve gündemdeki diğer maddelerin konuları görüşüldü.

     Vali AKSOY Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi, Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantıları sonrasında Yeşilyurt Enerji Santralinde incelemelerde bulundu.

     Vali Hüseyin AKSOY başkanlığında gerçekleştirilen Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi, Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısına; Vali Yardımcıları Mehmet Ali KARATEKELİ, Haluk ŞİMŞEK, Kavak Kaymakamı Mevlüt ŞEKERCİ, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan TOGAR, Kavak Belediye Başkanı İbrahim SARICAOĞLU, Ticaret ve  Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki MURZİOĞLU, Samsun Merkez (OSB) Müdürü Hakan TÜTÜNCÜOĞLU, Gıda Organize Sanayi (OSB) Müdürü Koray YAVUZ, Kavak (OSB) Müdürü Ali İhsan UZUN ile Müteşebbis Heyeti Kurul Üyeleri katıldı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri