17 Şubat 2020 Pazartesi
Anasayfa > SAMSUN HABER > SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK BAYRAM MESAJI YAYINLADI

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK BAYRAM MESAJI YAYINLADI

03.06.2019 10:51 12 14 16 18 yazdır
Samsun Valisi Osman Kaymak yayınladığı mesajla ‘Ramazan Bayramı’ Kutladı.
SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK BAYRAM MESAJI YAYINLADI

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK BAYRAM MESAJI YAYINLADI


Samsun Valisi Osman Kaymak yayınladığı mesajla ‘Ramazan Bayramı’ Kutladı.  


Samsun Valisi Osman Kaymak mesajında: 


"Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdir.


Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret etmek, maddi ve manevi yardımlarda bulunmak, çocuklarımızı sevindirmek manevi duygularımızı güçlendirecektir.


Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.


Bu duygularla tüm Samsunlu hemşehrilerimin Ramazan bayramını kutluyor, bayramın ülkemize,  milletimize ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri