28 Eylül 2020 Pazartesi
Anasayfa > DERNEK-SENDİKA > SADEF'ten 55 öğrenciye burs

SADEF'ten 55 öğrenciye burs

15.06.2012 20:20 12 14 16 18 yazdır
Samsun Valisi Hüseyin AKSOY yaptığı konuşmasında, ’’Sivil toplum örgütlerimiz oldukca önemlidir.Yeni süreçte yönetimi kamu ve kurumları ile birlikte yapma anlayışının egemen olduğu yönetişim kapsamı içerisinde değirlendirebileceğimiz bir nokt
SADEF'ten 55 öğrenciye burs
Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) 6. Bölge Başkanlığı tarafından düzenlenen '55 Genç Sadef’le Okuyor' etkinliği kapsamında  Büyükşehir Belediyesi Samsunum-1 Gemisinde düzenlen kahvaltıda bir konuşma yapan  Sadef 6. Bölge Başkan Yardımcısı Özlem MARAŞ, ’’Sadef 6. Bölge Başkanlığı olarak Samsun şehrimizin sesini en gür şekilde duyurmaya çalışıp, bu şehrin bütün hassasiyetlerini taşıyoruz.

       Sizlerinde destekleri ile düzenlemiş olduğumuz ‘55 Genç SADEF’le Okuyor’ etkinliği sonucunda 55 üniversite öğrencimize burs verdik. SADEF olarak bunu önümüzdeki yıllarda sizlerinde katkısı ile daha da arttırmayı planlıyoruz.

        SADEF, birlik demektir. Beraber olmanın, hep birlikte güçlü olmanın gereğine inanmak demektir. Birlikten  kuvvet doğar demektir. Bu gün bu etkinliğimize katılan ve düzenlemiş olduğumuz '55 Genç SADEF’le Okuyor' etkinliğine destek veren herkese çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Samsun Valisi Hüseyin AKSOY yaptığı konuşmasında, ’’Sivil toplum örgütlerimiz oldukca önemlidir.Yeni süreçte yönetimi kamu ve kurumları ile  birlikte yapma anlayışının egemen olduğu yönetişim kapsamı içerisinde değirlendirebileceğimiz bir noktaya doğru gidiyor. Bu bakımdan sivil toplum örgütlerimizin varlığı ve yaptığı çalışmalar içerisinde toplumun sorunlarına el atması ve onlara çözüm üretme adına yürüttükleri önemli faaliyetler vardır.

        SADEF’in bizim öncelikli konularımızdan biri olan eğitim konusunda ihtiyacı olan öğrencilerimize verilmek üzere 55 bursu organize etmesi bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu bakımdan eğitimde yaptığımız ve yapacağımız çalışmalara sivil toplum örgütlerimizin de bu tür katkılarda bulunması gerçekten bizleri son derece memnun etmektedir"dedi

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri