01 Ekim 2020 Perşembe
Anasayfa > SAMSUN HABER > ÖZ BİR TAD LOKANTASI 20. YILINI KUTLADI

ÖZ BİR TAD LOKANTASI 20. YILINI KUTLADI

09.02.2020 12:42 12 14 16 18 yazdır
Samsun Gazi Devlet Hastanesi karşısında hizmet veren ÖZ BİR TAD Lokantası 20. yılını Tirit Yemeği ikramıyla kutladı.
ÖZ BİR TAD LOKANTASI 20. YILINI KUTLADI
ÖZ BİR TAD LOKANTASI 20. YAŞINDA

Samsun Gazi Devlet Hastanesi karşısında hizmet veren ÖZ BİR TAD Lokantası 20. yılını Tirit Yemeği ikramıyla kutladı.

Çok sayıda davetlinin yer aldığı Tirit Yemeğine İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kavak Dernekler Federasyonu KADEF Genel Başkanı Bayram Erişgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven,  Dernek Başkanları ve dostları katıldı. 

ÖZ BİR TAD Lokantası sahibi Erol Kaygısız her yıl bir davet vererek dostlarımızı biraraya toplamanın mutluluğunu yaşıyorum. bu yılda kuruluşxumuzun 20. ylılına denk gelmesi münasebetiyle davetlilerimize Kaz Tiriti yemeği ikramımız oldu. Davetimize katılan başta İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş olmak üzere tüm dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz dostlarımızla varız. Yemeğimizin dostane ve sıcak bir ortamda geçmesinden de ayrıca mutlu oldum dedi.  

Kavak İlçesi Bayraklı Mahallesi Derneği Başkanı da olan Erol Kaygısız aynı zamanda KA-DEF'te de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor.
Etiketler : ÖZ BİR TAD
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri