29 Eylül 2020 Salı
Anasayfa > YEREL SEÇİM > NE KONUŞTUKLARININ FARKINDA DEĞİLLER

NE KONUŞTUKLARININ FARKINDA DEĞİLLER

10.06.2018 09:38 12 14 16 18 yazdır
İnce, 'Harp Akademileri’ni kapattılar Milli Savunma Üniversitesi kurdular, rektör atadılar o da FET֒cü çıktı' dedi. İnce'nin bu iddiasının 'yalan' olduğu kısa bir süre içinde anlaşıldı.
NE KONUŞTUKLARININ FARKINDA DEĞİLLER

MUHARREM İNCE: YALAN

AKŞENER: HIRS VE ÖFKE

KARAMOLLAOĞLU: HEZEYAN


İnce, 'Harp Akademileri’ni kapattılar Milli Savunma Üniversitesi kurdular, rektör atadılar o da FET֒cü çıktı' dedi. İnce'nin bu iddiasının 'yalan' olduğu kısa bir süre içinde anlaşıldı.


Sunucu, Rektör Afyoncu'nun hakkındaki iddiaları düzeltmek için programa bağlanmak istediğini ifade etti. Bunun üzerine İnce, "Doğru'dur. Dekan olacak o. Ben 4 yıllık üniversite mezunuyum o yüzden, rektör ve dekan ayrımını bilirim" dedi.

Ancak İnce'nin "FETÖ'cü dekan" iddiasının da yalan olduğu çok geçmeden anlaşıldı. Sunucu bir kere daha cevap hakkı için telefon bağlantısı talebi olduğunu bildirdi. İkinci kez "yalanlanan" İnce, gergin ve kızgın bir ifade ile her isteyenin programa bağlanmamasını istedi. İşin doğrusunun üniversitede görevli 150 şube Müdüründen biri olan Kadir Atakan olduğu belirtildi.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri