TÜRKİYE'NİN ÖZLEDİĞİ FOTOĞRAF SAMSUN'DA ÇEKİLDİ

Türkiye'nin özlediği bu fotoğraf 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında Samsun'da çekildi. Atatürk'ün Samsun'a ayak bastığı Tütün İskelesinde çekilen bu fotoğraf sosyal medyada beğenilme rekorları kırıyor.
TÜRKİYE'NİN ÖZLEDİĞİ FOTOĞRAF SAMSUN'DA ÇEKİLDİ

Türkiye'nin özlediği bu fotoğraf 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında Samsun'da çekildi. Atatürk'ün Samsun'a ayak bastığı Tütün İskelesinde çekilen bu fotoğraf sosyal medyada beğenilme rekorları kırıyor.

Vatandaşlar fotoğrafın altına yaptığı yorumlarda "Bu fotoğrafı özlemiştik. Keşke hep böyle kalsa. Bu fotoğrafı özlemiştik. Türkiye'ye yakışan bu. Keşke, Meral Akşener'de bu fotoğrafta yer alsaydı..." şeklinde yazılar yazdığı görülüyor.

Fotoğrafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve siyasi parti liderleri 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları için geldikleri Samsun'da  yan yana görülüyor.  

19.05.2019 17:47
YORUMLAR
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.