Samsun'da Muhteşem Konser

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Fetih Şöleni'ne binlerce kişi Cumhuriyet Meydanında ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan ile coştu.
Şaban Kılıç Meydanlara sığmadı

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Fetih Şöleni'ne binlerce kişi Cumhuriyet Meydanında ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan ile coştu.

 

 

MHP Samsun'dan anadoluya dalga dalga yayılacak

 

Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen şölene İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın yanı sıra MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç ve çok sayıda vatandaş katıldı. Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Burası ilk adımın atıldığı yer. Burası bütün dünyaya Türk'ün yok edilemeyeceğinin haykırışının başlatıldığı yer. Burası sarsılmaz imanın ortaya çıktığı yer. Şu anda da aynı coşkuyu görüyorum. Türkiye'nin kötü talihi buradan tüm vatan sathına yayılacak nurlu ışıkla tersine çevrilecektir. Yüreklerimizde iyilik, yüzümüzde sevimlilik, ruhumuzda dürüstlük ve mertlik, kalbimizde Allah aşkı, gönlümüzde Türklük sevdası bizi mutlaka sonuca götürecektir" dedi.Birlik mesajları veren MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, "MHP'nin Türkiye'ye ihtiyacı var, Türkiye'nin MHP'ye ihtiyacı var. Şimdi birlik olma, beraber olma zamanımızdır. MHP Meclis'te 52 milletvekili ile temsil ediliyor. Bu MHP'ye inanın haksızlıktır. İnşallah bu bundan sonra böyle olmayacak. Yapılacak ilk seçimlerde MHP'nin iktidarının iktidarını önce Samsun'da yerel seçimlerde sağlayacağız, daha sonra Ankara'da genel seçimlerde sağlayacağız" diye konuştu.

 

KOCA MEYDANLARA SIĞMADIK

 

29 Mayıs'ın milli hafızanın zirve günü olduğunu söyleyen MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç, "Payitaht olan İstanbul'a üç hilalli bayrağın dikildiği gündür bugün. İstanbul'u 'İslambol' yapmak için ecdadın şahadet şerbetini içtiği gündür bugün. Millet olarak kul katındaki itibarımızın yüce Allah tarafından tescillendiği gündür bugün. Atalarımızın itibarının bizlere miras kaldığı gündür bugün. Biz ülkücüler ecdadın bu kutlu mirasına varis olduk, ecdadın üç hilalli bayrağını bildik, ne değiştik ne de gömlek değiştirir gibi parti değiştirenler olduk. Dün küçük salonları dolduramazken, bugün koca meydanlara sığmaz olduk" şeklinde konuştu.

 

Değerli misafirler,

 

Türkiye’de siyaset yalan rüzgarı misali sahte gündemlerin insiyatifine sokulmuştur. Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları istismar etmedik değer, söylenmedik yalan bırakmamıştır. Şimdiki yalansa Her kürtaj bir Uluderedir saçmalığıdır. Anne karnındaki çocuğun masumiyetiyle terör örgütünün aşağılık yöntemleri perdelenmeye çalışılmaktadır. Bu arada memura sadaka niyetine verilen zam unutturulmaya çabalanmaktadır.  Biz, kürtajı millete sabotaj olarak değerlendiren bir hareketiz. Lakin böyle bir meselenin ihanet açılımlarına alet edilmesini en basitinden kandırmaca olarak görüyoruz.Türkiye AKP iktidarında kaynaklarının, enerjisinin ve tarihi sermayesinin hoyratça kullanıldığı bir dönem yaşamaktadır. Kaynaklarımız yabancılara peşkeş çekilmiş; açılım, yeni anayasa gibi konularda milli enerjimiz heba edilmiş, ecdadımızın tarihi prestiji serseri mirasyediler misali AKP tarafından harcanmıştır. Bu iktidar döneminde askerimizin başına çuval geçirilmiştir. Askerinin başına çuval geçirten Tayyip Erdoğan’ın dışişleri bakanı ABD başkanı tarafından efendinin köleyi çağırdığı parmak işaretiyle huzura çağrılmıştır. Bütün bunlar olurken van minutçu delikanlı başbakan yalnızca susmuştur. Takke düşmüş kel görülmüştür. Tayyip Erdoğan’ın delikanlılığı ağabeyleri yol verdiği kadardır. Türkiye’de delikanlı arayanlar, dik duruş arzulayanları bu meydana çağırıyorum. Bu meydan er kişilerin, hatun kişilerin meydanıdır.

 

MHP VİCDANLARIN KALESİ OLACAKTIR

 

Bu alanlar aynı zamanda millete şikayet mekanıdır.  Yanlış yapanı, çalanı çaldıranı, kandıranı aldatanı her fırsatta milletime şikayet edeceğim.  Hırsızın dindarı, dinsizi olmaz. Haram besmeleyle yenilse de besmelesiz yenilse de haramdır. Haram yiyenlerin yakasına yapışacağız. Milletten yana siyasetin takipçisi olacağız.  MHP Samsun’da hakkın sesi olacaktır.  Vicdanın kalesi olacaktır. Samsun’da fütursuz siyasetin devri artık  kapanmıştır. Bu şehirde siyaset yapanlar veya yapmayı tasarlayanlar MHP nin adı geçtiğinde bir kez daha düşünecekler.  Bizler Fatihin torunlarıyız. Önce gönülleri fethedeceğiz. Fethettiğimiz gönüllerle birlikte geleceğe yürüyeceğiz. O gelecek aydınlık olacak. O gelecek Türk olacak, Müslüman olacak, bu millet gibi güzel olacak. Cumhuriyet meydanı ses verecek. Dünyanın Türkün adaletiyle yeniden tanışacağı zamanların işaretleri bugün Samsun’da yankılanacak

 

Yürü hala ne diye oyunda oynaştasın

Fatihin İstanbul’u fethettiği yaştasın

 

Hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Allah’a emanet olun… Dedi

Yapılan konuşmaların ardından "Türkiyem" isimli şarkısı ile sahneye çıkan sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, Samsunlulara coşkulu bir gece yaşattı.

 


04.06.2012 10:53
YORUMLAR
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.