PROF. DR. YALÇIN TAŞMEKTEPLİGİL'E YAŞAR DOĞU ÖDÜLÜ

Merkezi Samsun'da bulunan Kavaklılar Derneği düzenlediği iftar programında derneğe hizmet ödülleri verdi. Ödül arasında Yaşar Doğu Ödülü'de yer aldı.
Merkezi Samsun'da bulunan Kavaklılar Derneği düzenlediği iftar programında derneğe hizmet ödülleri verdi. Ödül arasında Yaşar Doğu Ödülü'de yer aldı.

Bu yıl Yaşar Doğu ödülüne OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Yalçın Taşmektepligil layık görüldü. Taşmektepligil ödülünü İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın elinden aldı. 

Yaşar Doğu hizmet ödülüne layık görülmesinden dolayı memnuniyetini dile getiren  Prof. Dr. Mehmet Yalçın Taşmektepligil: "Bu ödül benim için çok anlamlıdır. İsmini taşıyan Fakültede Dekan olarak görev yapmaktan büyük gurur duyduğum  Türk Güreşinin Sembolü Yaşar Doğu için elimden gelen faaliyetleri yapmaya çalışacağım. Şu anda çok duygulandım. Beni bu ödüle layık gördükleri için teşekkür ediyorum" dedi. 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Yaşar Doğu ödülünü takdim etmek beni daha çok heyecanlandırdı. Çalışmaların  ve başarıların devamını diliyorum dedi. 

Kavaklılar Derneği Başkanı Ersin Erge yaptığı konuşmada Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesinde gerçekleşen Yaşar Doğu konulu konferans ve panel faaliyetlerinden dolayı memnun olduklarını ifade etti. 


27.05.2019 20:42
YORUMLAR
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.