18 Eylül 2020 Cuma
Anasayfa > YEREL SEÇİM > İlkadım İlçesi yenileniyor

İlkadım İlçesi yenileniyor

22.06.2012 20:40 12 14 16 18 yazdır
İlkadım'ın tarihinde görmediği asfaltlama, parke taş döşeme hizmetlerini yaptıklarını söyleyen Başkan Necattin Demirtaş, " İlkadım'ın cadde ve sokakları şantiye döndü" dedi
İlkadım İlçesi yenileniyor
 İlkadım'ın tarihinde görmediği asfaltlama, parke taş döşeme hizmetlerini yaptıklarını söyleyen Başkan Necattin Demirtaş, " İlkadım'ın cadde ve sokakları şantiye döndü" dedi.

2012 yılı itibariyle 200 sokakta aynı anda çalışma yaptıklarını ifade eden Başkan Demirtaş, Yaz ayının gelmesiyle birlikte asfalt, baskı beton, kaldırım ve kilitli parke taş çalışmalarımızla ilçemizi hizmetle tanıştırıyoruz" diye konuştu.
İlçe genelinde çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin kaldırım, baskı beton, kilitli parke taş, asfalt çalışmalarını inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, " İlçenin dört bir yanında bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için denetimlerini sıklaştırdı. 19 Mayıs Mahallesi Kışla Sokakta çalışmalarına devam eden Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyerek kaldırım ve kilitli parke taş uygulamasını hakkında bilgi alan Demirtaş, " Teknik noktalarda oluşan küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini istedi.

Modern Çağdaş Bir İlkadım
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Demirtaş , “İlkadım ilçemizin modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız süratle devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, baskı beton, kilitli parke taş, asfalt ve yama çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir İlkadım inşa etmektir." dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri