04 Ağustos 2020 Salı
Anasayfa > YEREL SEÇİM > GENÇ: Canik, Uluslararası Bir ilçe Olmuştur

GENÇ: Canik, Uluslararası Bir ilçe Olmuştur

25.05.2012 15:36 12 14 16 18 yazdır
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Samsun'un gülen yüzü yaptığımız Canik, uluslararası bir ilçe olmuştur. Canik'i sıradan değil, hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir kent yapıyoruz" dedi
GENÇ: Canik, Uluslararası Bir ilçe Olmuştur

 

Canik'in son 8 yılda ya

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Samsun'un gülen yüzü yaptığımız Canik, uluslararası bir ilçe olmuştur. Canik'i sıradan değil, hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir kent yapıyoruz" dedi

 

Geçtiğimiz günlerde kurularak faaliyete geçen Canik İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Cemal Semiz ve yönetim kurulu üyeleri Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret etti. Derneğin çalışmaları ve hedefleri hakkında Semiz'den bilgi alan Başkan Genç, Canik'in Samsun'un gülen yüzü haline geldiğini belirterek, "İlçemizi uluslararası bir şehir yaptık. Canik, sıradan bir yer değil artık" dedi.

şam merkezi olduğuna işaret eden Başkan Genç, "Daha önce kimsenin çivi dahi çakmadığı, yanına uğramadığı ilçemizi şimdi en gözde merkez haline getirdik. Mavi-Yeşil Kent projesiyle ilçemizde konut sektörünün önünü açtık. Kuzey Yıldızı Canik'in çehresini değiştirdi. Canik'te son yıllarda 12 bine yakıt konut yapıldı. Bugünlere hayal olarak bakanlar, şimdi Canik'e hayranlık duymaktalar" diye konuştu.

 

GELECEĞE TAŞIYORUZ

Her zaman büyük düşündüklerini ve vizyonlarını yüksek tuttuklarını ifade eden Başkan Genç, "Vizyonumuz, Canik'i hayallerin gerçeğe dönüştüğü sıradışı bir dünya kenti yapmak. Bu vizyonumuz doğrultusunda ilçemizi emin adımlarla geleceğe taşıyoruz. Canik'i çok daha ileriye götürmek için çalışıyoruz. Bir şehrin çağdaş ve modern olması noktasında müteahhitlerimize de çok iş düşmektedir. Müteahhitlerimizin yeni buluşlar yapması lazım. sıradanlıktan çıkıp, yaşam konforunu artırıcı, bahçeli, yeşili bol, ekolojik mahalleler oluşturmalıyız" diye konuştu.

 

HERKESE GÖREV DÜŞÜYOR

Sivil toplum örgütlerinin çok önemli ve ülkenin vazgeçilmezleri olduğunu belirten Başkan Genç, "Müteahhitlerin birarada olması gayet olumlu. Sizi tebrik ediyorum. Bu bir başlangıçtır. Şehrimizin gelişmesi konusunda güzel işler işler başaracağınıza inanıyorum. Canik artık yabancı yatırımcıların da gözdesi haline gelen uluslararası bir ilçedir. Canik'i sıradan değil, hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir kent yapıyoruz. İlçemizi daha ileriye götürebilmemiz için bu şehirde yaşayan herkese görev düşmektedir" şeklinde konuştu.

 

BAŞKAN GENÇ'E TEBRİK

İlçede yaptığı çalışmalar nedeniyle Başkan Osman Genç'e teşekkür eden Canik İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Cemal Semiz de, şunları söyledi: "Canik artık Samsun'un diğer bölgeleriyle kıyaslanamayacak derecede kendini aştı. Daha önce burayı önemsemeyenler şimdi Canik'e gelmek için can atıyorlar. Oldukça aktif ve üretken olan Başkanımız Sayın Osman Genç, Canik'in ufkunu açtı. Bunun için kendisini tebrik ediyoruz."

 

                                  

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri