01 Ekim 2020 Perşembe
Anasayfa > YEREL SEÇİM > Demirtaş ziyaretlerinde hız kesmiyor

Demirtaş ziyaretlerinde hız kesmiyor

15.03.2012 02:20 12 14 16 18 yazdır
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş İlkadım ilçe genelinde hizmet veren vakıflara ziyaretlerini sürdürüyor.
Demirtaş ziyaretlerinde hız kesmiyor
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş İlkadım ilçe genelinde hizmet veren vakıflara ziyaretlerini sürdürüyor.

 

Belirlenen  ziyaret programı çerçevesinde vakıfları gezen Demirtaş’ın ilk durağı Başarı Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı oldu.Ziyarette Başkan Demirtaş’a Başkan Yardımcısı Burhan Taş,Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Umar, Beşir Sarıoğlu, Sezai Onaran, Mustafa Okur ve Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç eşlik etti.Vakıf Başkanı Muharrem Durmuşoğlu ve yönetim kurul üyesi Nevzat Yüksel vakıfın çalışmaları ve Başarı Üniversitesinin durumu hakkında bilgi verdi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Durmuşoğlu ‘’Yapmış olduğu çalışmalar ile ilkadım’da her zaman bir ilke imza atan Başkanımız Necattin Demirtaş’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum dedi.Ziyaret sonrası Durmuşoğlu Demirtaş’a Kütahya çinisi hediye etti.

 

DOĞA PARK İLE BİR İLKE DAHA İMZA ATILDI

 

Tema Samsun Vakfı İl Temsilciliğinde ziyarette bulunan Demirtaş ve heyetine çalışmalarını slayt şeklinde anlatan Tema Vakfı Samsun İl Temsilcisi Recep Ertorun Tema Vakfının 11 Eylül 1992 yılından günümüze 20 yıldır hizmet verdiğini 1995 yılında kurulan Samsun il Temsilciliğinin ‘’İlkadım Belediyesi Kent Konseyi Çevre Çalışma Grubuyla İlkadım Doğa Parkı ile  çocuklarımıza doğa sevgisini aşılayarak doğayı korumak adına bir ilke daha imza atıldığını’’ dile getirdi.

 

Önemli bir ayrıntıya dikkatleri çekmek isteyen Tema Vakfı Samsun İl Temsilcisi Yardımcısı Ömer Faruk Sönmez Kimsenin fark edemediği samsunun kalbi olan tarihi dokusuyla geçmişten günümüze gelen fakat sahip çıkılmayan Seyyid  Kutbiddin mezarlığını ilkadım ilçesine kazandırmak adına çalışmalarını ortak yürütmek istediklerini dile getirdi.

 

YAŞANABİLİR BİR İLKADIM

 

Başkan Demirtaş ‘’İlçe genelindeki tarihi yapılarda dokuya uygun muhteşem otantik bir çevre düzenlemesi ile doğayı ve yeşil alanları koruyarak halkımızın hizmetine sunacagız. İlin gelişmesi ve vizyon kazanmasında deneme yanılma yönetimiyle çözüm bulunmayacağını dile getiren Demirtaş ‘’Çözüm üretme adına belediye bünyesinde arge birimi ile ortak çalışacak yeni Etüd Proje Müdürlüğü kurduk. Bu sayede İlkadım ilçesinin tarihi ve kültürel özellikleri korunarak gelişime uygun bir ticaret ve yaşam alanı yaratarak yaşanabilir bir ilkadım için çalışmalarımıza hız vereceğiz diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri