17 Şubat 2020 Pazartesi
Anasayfa > SAMSUN HABER > ALAEDDİN DURSUN SAMSUN'DA YILIN BABASI SEÇİLDİ

ALAEDDİN DURSUN SAMSUN'DA YILIN BABASI SEÇİLDİ

16.06.2019 19:29 12 14 16 18 yazdır
Samsun Yazarlar Derneği 19 Mayıs İlçesinde yaşayan ve yıllardır hasta yatan üç çocuğuna gözü gibi bakan ve şiirlerle hayata tutunan Şair Alaeddin Dursun'u yılın babası olarak seçti.
ALAEDDİN DURSUN SAMSUN'DA YILIN BABASI SEÇİLDİ
ALAEDDİN DURSUN SAMSUN'DA YILIN BABASI SEÇİLDİ

Samsun Yazarlar Derneği 19 Mayıs İlçesinde yaşayan ve yıllardır hasta yatan üç çocuğuna gözü gibi bakan ve şiirlerle hayata tutunan  Şair Alaeddin Dursun'u yılın babası olarak seçti.

 Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven yaptığı açıklamada : "Biz daha önce Alaeddin Dursun'un eşi Havva Dursun'u Anneler Gününde yılın annesi olarak seçmiştik. Şimdi ise ikinci defa Yönetim Kurulumuzun kararıyla Babalar Gününde yılın babası olarak Alaeddin Dursun'u seçtik.  19 Mayıs İlçesinde ikamet eden Alaeddin Dursun halen hasta yatağında hareketsiz yatan ve bilinç kaybı yaşayan üç çocuğuna yıllardır gözü gibi baktığını biliyoruz. Onlara iyi bir baba olabilmek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmadığına şahit olduk. Dursun 2016 yılında da yılın babası olarak seçilmişti.  Yazdığı şiirlerde çocuk sevgisi de işleyen Dursun'u bu yıl derneğimiz tarafından 2019 yılının babası seçtik. Önümüzdeki günlerde evine giderek plaketini takdim edeceğiz. Kendisine herkese örnek olacak babalık örneği gösterdiği için teşekkür ediyoruz" dedi. 

“Sevda Çiçeğim”, “Gül Goncası”, “Mehtaplı Geceler”, “Yüreğimin Sesi”, Sevgi Dolu Çocuklar” isimli şiir kitapları yayınlanan Alaeddin Dursun Samsun Yazarlar Derneğinin de üyesi bulunuyor.
 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri