17 Şubat 2020 Pazartesi
Anasayfa > SAMSUN HABER > AHMET SEVEN’DEN OTOBÜSLERDE KİTAPLIK TEKLİFİ

AHMET SEVEN’DEN OTOBÜSLERDE KİTAPLIK TEKLİFİ

09.06.2019 13:05 12 14 16 18 yazdır
Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven şehirlerarası otobüslerde mini bir kitaplık oluşturulması teklifinde bulundu.
AHMET SEVEN’DEN OTOBÜSLERDE KİTAPLIK TEKLİFİ

SAMSUN YAZARLAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI İSTEK


AHMET SEVEN’DEN OTOBÜSLERDE KİTAPLIK TEKLİFİ


Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven şehirlerarası otobüslerde mini bir kitaplık oluşturulması teklifinde bulundu. Seven böyle olduğu takdirde yolcuların tercihini kitaplık bulunan otobüs firmalarından yana yapacağını da söyledi.


SEVEN: YOLCULARIN TERCİHİNİN KİTAPLI OTOBÜSLERDEN YANA OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM


Ahmet Seven Şehirlerarası otobüslerde mini kitaplık kurulmasını tavsiye ettiklerini söyledi. Seven : “ yolculuk esnasında yolcuların kitap okuma isteklerine cevap verilmelidir. Otobüslerde yer alacak mini kitaplıkları önemsiyoruz. Firma yetkililerinin bu düşüncemizi dikkate alacaklarından kuşkumuz yoktur. Bu konuda her türlü öneri ve işbirliğine hazırız. Avrupalı çantasında kitap taşıyor. Kısa süreli yolculuklarında bile kitap okumayı ihmal etmiyor. Şehirlerarası yolculuklarda önemli bir ihtiyaç giderilmiş olacaktır. Şehirlerarası otobüs firmalarının bu teklifimize sıcak bakacağından kuşkumuz yoktur” diyerek konuştu. 


Seven daha önce bir proje hazırlayarak bir otobüs firmasına teklif olarak sunduklarını ve cevap beklediklerini dile getirdi. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri